Ogólnopolska Konferencja Naukowa „20 lat PCPR. Przeszłość. Teraźniejszość. Przyszłość”

20_lat_pcpr
Kategoria
Nauka
Termin
28 listopada 2019 - 29 listopada 2019
Miejsce
Uniwersytet Pedagogiczny - Romana Ingardena 4, 33-332 Kraków

 

Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej, Instytut Spraw Społecznych Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Konwent Dyrektorów Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie Województwa Małopolskiego mają przyjemność zaprosić na Jubileuszową Konferencję Naukową „20 lat Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie. Przeszłość. Teraźniejszość. Przyszłość”, która odbędzie się w Krakowie 28–29 listopada 2019 roku.

Przypadający w roku 2019 jubileusz dwudziestolecia reformy samorządu terytorialnego oraz funkcjonowania PCPR-ów, skłania do refleksji zarówno nad osiągnięciami tych instytucji, jak również nad tym, czego nie udało się dokonać. Organizowana konferencja wpisuje się w te zamierzenia i będzie stanowiła wyśmienitą okazję do debaty zarówno nad dotychczasową działalnością samorządów, pomocy społecznej oraz PCPR-ów, jak i nad ich perspektywami rozwojowymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym bliski jest samorząd terytorialny oraz polityka społeczna do zgłaszania wystąpień podczas tej jubileuszowej konferencji.

program konferencji

 
 

Wspierane przez iCagenda