Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Minimalizacja ryzyka czy ryzyko minimalizacji – jak uczyć o ubezpieczeniach społecznych”

Ogolnopolska_Konferencja_Naukowa_Minimalizacja_ryzyka_czy_ryzyko_minimalizacji__jak_uczyc_o_ubezpieczeniach_spolecznych
Kategoria
Nauka
Termin
7 marca 2018 - 8 marca 2018
Miejsce
Uniwersytet Pedagogiczny - Podchorążych 2, 30-084 Kraków
E-mail
konferencjakrakow@zus.pl

7–8 marca 2018 r. w gmachu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Minimalizacja ryzyka czy ryzyko minimalizacji – jak uczyć o ubezpieczeniach społecznych”. Konferencję organizuje Instytut Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Udział w tym przedsięwzięciu zapowiedziała Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska oraz kilkudziesięciu znanych w kraju i zagranicą ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń społecznych (prawnicy, ekonomiści, socjologowie i reprezentanci innych dziedzin nauki) oraz innowatorzy edukacji (m.in. czołowi w Polsce eksperci w dziedzinie wykorzystania gier komputerowych i multimediów w edukacji). Uroczyste otwarcie Konferencji z udziałem JM prof. Kazimierza Karolczaka Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertrudy Uścińskiej odbędzie się 7 marca o godz. 10.00 w Auli Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, przy ul. Podchorążych 2.

 
 

Wspierane przez iCagenda