Miło nam poinformować, że Studentką Miesiąca tym razem została Monika Kozakiewicz – studentka piątego roku psychologii. Monika w niezwykły sposób łączy sztukę z nauką.

Studia w Collegium Invisibile to niepowtarzalna okazja do rozwoju naukowego dla studentów wszystkich kierunków, zarówno humanistyczno-społecznych, jak i ścisłych.

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza IX edycję konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży”.

Informujemy, że osoby, które mają w swoich planach studiów w semestrze letnim wykłady ogólnouczelniane, zobowiązane są do dokonania na nie zapisu. Zapisów należy dokonywać między 24 a 28 lutego 2020 roku.

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe, które rozpoczną się w semestrze letnim 2019/2020. To doskonała propozycja dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo zdobyć nowe umiejętności.

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór na studia w ramach programu Erasmus+. Wyjazd może być zrealizowany w roku akademickiego 2020/2021.

23 stycznie 2020 roku w Audytorium im. prof. W. Danka odbyło się spotkanie informacyjne dla studentów naszej Uczelni zainteresowanych udziałem w programie Erasmus+ KA103 „Mobilność studentów i pracowników uczelni między krajami programu”.

Akcja SOS to cykliczne wydarzenie charytatywne, którego celem jest wsparcie podopiecznych małopolskich schronisk dla bezdomnych zwierząt. Zbiórka darów i datków finansowych odbywa się z inicjatywy studentów, doktorantów i pracowników krakowskich uczelni.

Jego zainteresowania naukowe dotyczą zastosowań spektroskopii jądrowej (w szczególności spektroskopii Mössbauera) w badaniach materiałów geologicznych oraz nadprzewodników. Wolny czas poświęca turystyce górskiej i wspinaczce.

W ramach Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja funkcjonuje Studencka Poradnia Prawna Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnej porady prawnej zapraszamy do siedziby poradni.