Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów? Nie wiesz, która uczelnia wyższa będzie dla Ciebie najlepsza? Pomożemy Ci wybrać spośród ponad 60 kierunków studiów i ponad 200 specjalności.

Już 17 marca 2021 roku w godzinach 9.00–17.00 zapraszamy uczniów szkół średnich i nauczycieli na Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Czekać na Was będą studenci, przedstawiciele Biura Rekrutacji i poszczególnych kierunków. Specjalnie dla Was studenci i pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego przygotowali prezentacje, wykłady i pokazy, dzięki którym będziecie mogli bliżej poznać naszą Uczelnię.

Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego prof. dr hab. Piotr Borek

logo jubileuszu 75-lecia Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski

Logo Krakow H rgb

Kuratorium Oświaty w Krakowie

logo Kuratorium Oświaty w Krakowie

Patronat medialny

Logo krakow pl H cmyk

Informacje dotyczące Wirtualnego Dnia Otwartego można uzyskać w Biurze Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego.

Biuro Promocji
telefon 12 662 61 67
promocja@up.krakow.pl

O kryteria przyjęć na wszystkie kierunki studiów, o zasady przeliczania wyników egzaminu maturalnego, a także o wymagane w procesie rekrutacji dokumenty możecie zapytać pracowników Biura Rekrutacji.

Biuro Rekrutacji
telefon 12 662 60 93