Cykl zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół średnich „Zaproś wykładowcę”Mamy nadzieję, że zajęcia te staną się przydatnym narzędziem pogłębiania wiedzy o interesujących obszarach nauki, a także miłą i atrakcyjną odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.

Harmonogram rekrutacji przygotowywany zostanie z uwzględnieniem terminu ogłoszenia wyników maturHarmonogram rekrutacji na studia pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolite magisterskie przygotowywany jest z uwzględnieniem ogłoszenia wyników matur. Dlatego tegoroczna rekrutacja będzie dostosowana do decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącej terminu przeprowadzenia matur.

drzewo przed wejściem do Uniwersytetu PedagogicznegoZapoznaj się z ofertą kierunków i specjalności oraz kryteriami przyjęć na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Już w styczniu rozpoczniemy rekrutację śródrocznąJuż 15 stycznia rozpoczniemy nabór na studia w rekrutacji śródrocznej dla kandydatek i kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć studia w lutym 2021 roku.

Małopolski Salon MaturzystówTegoroczna edycja Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 odbędzie się online. Podczas wydarzenia osoby planujące w 2021 roku zdawać maturę będą mogły poznać szczegóły dotyczące zasad rekrutacji na studia na naszej Uczelni.

Katalog kierunkówZapoznaj się z ofertą kierunków i specjalności oraz kryteriami przyjęć na studia pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Przedstawiamy zasady, na których na studia przyjmowani są laureaci i finaliści olimpiadPoznaj zasady, na których na studia na Uniwersytecie Pedagogicznym przyjmowani są laureaci i finaliści olimpiad.