Informujemy, że osoby, które mają w swoich planach studiów w semestrze letnim wykłady ogólnouczelniane, zobowiązane są do dokonania na nie zapisu. Zapisów należy dokonywać między 24 a 28 lutego 2020 roku.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 31 października 2019 roku od godziny 12.00 obowiązują godziny rektorskie.

Akademickie Biuro Karier przygotowuje studentów i absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego do skutecznego poszukiwania pracy.

Informujemy, że osoby, które mają w swoich planach studiów wykłady ogólnouczelniane, zobowiązane są do dokonania na nie zapisu.

Wystartowała 7. edycja konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”. 26 listopada 2019 roku jury pod przewodnictwem Prorektor ds. Studenckich profesor Katarzyny Potyrały przyznało tytuł „Studenta Miesiąca Listopada” Arturowi Powroźnikowi.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 7 stycznia 2020 roku do godziny 12.00 obowiązują godziny rektorskie.

Tym razem bohaterem naszego spotkania będzie Francja, kraj słynący z szampana, wina, wspaniałych serów, perfum, bogatej literatury i bohaterów.