Już po raz drugi Biblioteka Główna UP zaprasza do udziału w „Zaczytanych” – ogólnopolskiej akcji, której celem jest tworzenie społecznych bibliotek na terenie oddziałów szpitalnych.

25 kwietnia 2017 r. w Klubie Studenckim „Bakałarz” odbędzie się Festiwal Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego o Puchar Prorektora ds. Studenckich.

W sobotę, 22 kwietnia 2017 r., przy ul. Lema w Krakowie, w sąsiedztwie Tauron Areny, została otwarta Aleja Podróżników, Odkrywców i Zdobywców.

Klub Studencki „Bakałarz” zaprasza na spotkanie z dr. Franciszkiem Mrozem pt. „Camino de Santiago – droga, na której umiera stary człowiek, a rodzi się nowy człowiek”.

Doktorantka Wydziału Sztuki mgr Marzena Kolarz zdobyła prestiżowy tytuł International Fine Art Photographer of the Year 2016.

Samorząd Województwa Małopolskiego zachęca do włączenia się w II edycję Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Dyrekcja Instytutu Geografii UP wraz z Oddziałem Krakowskim Polskiego Towarzystwa Geograficznego zaprasza na panel informacyjno-dyskusyjny, poświęcony podstawie programowej do geografii i podstaw przedsiębiorczości dla szkoły średniej.

W imieniu Zakładu Turystyki i Badań Regionalnych Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszamy na oficjalne otwarcie Alei Podróżników, Odkrywców i Zdobywców – 22 kwietnia 2017 r.

Uroczyste wręczenie dyplomów doktora i doktora habilitowanego odbędzie się 19 maja 2017 r. o godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.

22 kwietnia 2017 r. (Dzień Ziemi) w wielu miastach na całym świecie organizowany jest Marsz dla Nauki (March for Science).