Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o uruchomieniu naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia częściowe realizowane w roku akademickim 2018/2019 w ramach Programu Erasmus+ + AKCJA 103 (KRAJE PROGRAMU) dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego.

Zespół ds. Personalizacji zawiadamia, że w związku z konserwacją serwerów w dniach od 22.12.2017 do 2.01.2018 nie będzie możliwości przedłużania ważności legitymacji studenckich i doktoranckich.

Biuro Spraw Studenckich i Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Kół Naukowych ogłaszają konkurs o nagrodę Prorektora ds. Studenckich na najlepszą stronę internetową kół naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej Krakowie.

Z przyjemnością informujemy, że czterech studentów i jedna doktorantka naszej Uczelni otrzymało prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 22 grudnia 2017 r. (piątek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Biuro Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza studentów i doktorantów na spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+ - wyjazdy na studia i praktykę, które odbędzie się w Audytorium im. prof. W. Danka, Gmach Główny przy ul. Podchorążych 2 w dniu 13.12.2017 r.

27 listopada 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Podczas posiedzenia przedstawione zostało sprawozdanie z działalności Klubu za okres minionej kadencji, a także przeprowadzono wybory na prezesa KU AZS UP oraz do Zarządu.

Informujemy, że w dniu 23 listopada 2017 r. wszystkie stypendia dla studentów zostały wypłacone.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 10 listopada 2017 r. będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Zachęcamy wszystkich studentów do włączenia się do akcji „Bandana Day” 25 października 2017 r. o godz. 12.15 na Rynku Głównym w Krakowie. W tym dniu od 11.30 do 13.00 będą godziny rektorskie!

Przeczytaj o akcji wsparcia dzieci chorych onkologicznie „Bandana Day”