Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, który pojawił się w Kronice TVP3 29 stycznia 2017 r.

Biuro Promocji i Karier zaprasza do zgłaszania kandydatur do tytułu „Student Lutego”!

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza VI edycję konkursu na dofinansowanie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2017”.

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się nowy numer „Studens Scribit” – pisma Samorządu Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego.

Biuro Współpracy Międzynarodowej zachęca studentów do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący jubileusz 30-lecia programu Erasmus.

Biuro Współpracy Międzynarodowej informuje o uruchomieniu naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia częściowe realizowane w roku akademickim 2017/2018 w ramach Programu Erasmus+ dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Pedagogicznego.

Do 15 stycznia 2017 r. można zgłaszać kandydatów do 7. edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce.

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony internetowej Radia Spektrum!

Zapraszamy do nowej zakładki „Aktualności” w dziale „NAUKA” na stronie UP!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił nabór wniosków do VI edycji konkursu „Diamentowy Grant” dla wybitnie uzdolnionych studentów i absolwentów.

Prezydent Miasta Bydgoszczy zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą.

Z przyjemnością informujemy, że siedmioro studentów i dwoje doktorantów naszej Uczelni otrzymało prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.

Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów do udziału w IV edycji konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia dzień 2 stycznia 2017 r. (poniedziałek) będzie wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wraz z portalem internetowym Filmowo.net ogłaszają I Ogólnopolski konkurs dla studentów i doktorantów na pracę pisemną pod hasłem „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej”.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania profilu naszej Uczelni na Instagramie.