Wybory przedstawicieli nauczycieli akademickich do Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego na kadencję 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2021 r. odbędą się 18 września 2017 r., godz. 12.00, w Audytorium im. prof. W. Danka (główny budynek Uczelni, ul. Podchorążych 2).

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczął nabór wniosków w dziesiątej edycji konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego „Ars Quaerendi” za wybitne działania na rzecz rozwoju i promocji kultury.

Uroczyste wręczenie dyplomów doktora i doktora habilitowanego odbędzie się 19 maja 2017 r. o godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.

AZS UP zaprasza studentów oraz pracowników naszej Uczelni do udziału w VIII turnieju siatkówki plażowej o mistrzostwo Uniwersytetu Pedagogicznego – 11 maja 2017 r.

Biuro Nauki zachęca do zapoznania się z harmonogramem konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki w 2017 roku.

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 2 maja 2017 r. (wtorek) będzie dodatkowo wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

Sekcja siatkówki AZS UP zaprasza wszystkich studentów i pracowników naszej Uczelni do wzięcia udziału Wielkanocnym Turnieju Siatkarskich Mikstów – 11 kwietnia 2017 r.

Narodowe Centrum Nauki przypomina, że w związku z przejściem na elektroniczny system składania wniosków, począwszy od konkursów ogłoszonych 15 grudnia 2016 r., wnioskodawca/podmiot realizujący ma obowiązek wskazania we wniosku adresu Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ePUAP).

Szczegółowe informacje w zakładce Nauka / Aktualności

Dział Służb Pracowniczych – Sekcja Płac informuje, że są do odbioru wydruki PIT 11 za rok 2016 dla pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego.