Kontynuując coroczne spotkania ze Świętym Mikołajem organizowane przez Ośrodek Inicjatyw Edukacyjno-Społecznych, Biuro Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza serdecznie Dzieci wraz z Rodzicami i Dziadkami na Spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia 2017 r.

Oferujemy Państwu do wyboru dwie godziny: 10.00 lub 13.00.

Wręczanie podarków przez Mikołaja to niezwykłe przeżycie dla dziecka, dlatego pragniemy podczas tej imprezy przekazać magię tego momentu i sprawić, że piękne chwile na długo zostaną w pamięci malucha. W programie przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in. warsztaty w świątecznym klimacie, zdjęcie z Mikołajem i oczywiście wręczanie upominków przez Świętego Mikołaja.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia 2017 r.:

• telefonicznie: 12 662 61 67
  • mailowo: promocja@up.krakow.pl
  • osobiście: w Biurze Promocji, pokój 28, ul. Podchorążych 2, Kraków

Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku do 9 lat.

Koszt udziału: 35 zł/dziecko (w cenie: upominek, udział w warsztatach, pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem)

Impreza odbędzie się w Klubie „Bakałarz” przy ul. Ingardena 4 w Krakowie.

Plakat informujący o spotkaniu ze Świętym Mikołajem, 9 grudnia 2017