Biuro Nauki zachęca do zapoznania się z harmonogramem konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki w 2017 roku.

Uroczyste wręczenie dyplomów doktora i doktora habilitowanego odbędzie się 19 maja 2017 r. o godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.

Zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego dzień 2 maja 2017 r. (wtorek) będzie dodatkowo wolny od pracy dla pracowników Uczelni.

Sekcja siatkówki AZS UP zaprasza wszystkich studentów i pracowników naszej Uczelni do wzięcia udziału Wielkanocnym Turnieju Siatkarskich Mikstów – 11 kwietnia 2017 r.

Narodowe Centrum Nauki przypomina, że w związku z przejściem na elektroniczny system składania wniosków, począwszy od konkursów ogłoszonych 15 grudnia 2016 r., wnioskodawca/podmiot realizujący ma obowiązek wskazania we wniosku adresu Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ePUAP).

Szczegółowe informacje w zakładce Nauka / Aktualności

Dział Służb Pracowniczych – Sekcja Płac informuje, że są do odbioru wydruki PIT 11 za rok 2016 dla pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego.

Dział Służb Pracowniczych uprzejmie informuje, że w pokoju 148 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie wczasów, kolonii, obozów na okres LATO 2017.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Krakowie wraz z Narodowym Centrum Nauki zapraszają na szkolenie dotyczące oferty NCN.

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony internetowej Radia Spektrum!

Zapraszamy do nowej zakładki „Aktualności” w dziale „NAUKA” na stronie UP!

Pracownicy, którzy chcą być rozliczani z podatku od wynagrodzeń za 2016 rok przez Uniwersytet Pedagogiczny, proszeni są o złożenie stosownego oświadczenia w terminie do 10 stycznia 2017 r.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało listę punktowanych czasopism na rok 2016. Lista obejmuje 17591 pozycji.