Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Rekrutacja

Rekrutacja na studia

Odczyt popularno-naukowy pt. „Cały smutek Belgii”
Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Krakowie zapraszają na odczyt popularno-naukowy pt. „Cały smutek Belgii”, który wygłosi dr Tomasz Padło w dniu 31 marca 2015 r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali 532 przy ul. Podchorążych 2.
Absolwenci Uniwersytetu Pedagogicznego cenieni przez pracodawców
W najnowszym rankingu szkół wyższych, opublikowanym w dniu 23 marca 2015 r. przez tygodnik „Wprost”, Uniwersytet Pedagogiczny znalazł się wśród 50 uczelni, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców. Ranking powstał w oparciu o badania przeprowadzone w ponad 500 największych polskich firmach.
„Światło i dźwięk”
Zapraszamy do lektury wywiadu z Janim Konstantinovskim Puntosem – „artystą nowych mediów”, którego działania twórcze będziemy mogli podziwiać podczas tegorocznego Festiwalu Nauki w Krakowie.

„Światło i dźwięk” – rozmowa z Janim Konstantinovskim Puntosem
Turniej Futsal CUP 2015
Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego we współpracy z KU AZS UP serdecznie zaprasza studentów i pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego do udziału w turnieju Futsal CUP 2015 w futsalu mężczyzn. Turniej zostanie rozegrany w terminie 9 kwietnia – 9 czerwca 2015 r.
więcej...
III Akademicki Spływ Kajakowy Rzeką Czarną Hańczą
Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego serdecznie zaprasza studentów i pracowników Uczelni do udziału w III Akademickim Spływie Kajakowym Rzeką Czarną Hańczą połączonym z turystyką rowerową (spływ kajakowy Czarną Hańczą – 2 dni, turystyka rowerowa – 1 dzień).
więcej...
Odczyt popularno-naukowy pt. „Wyprawy do źródeł Amazonki”
Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Polskie Towarzystwo Geograficzne Oddział w Krakowie zapraszają na odczyt popularno-naukowy pt. „Wyprawy do źródeł Amazonki”, który wygłosi dr hab. Józef Kukulak, prof. UP w dniu 24 marca 2015 r. o godz. 18.00 w sali 532 przy ul. Podchorążych 2.
Helena Góra z Wydziału Pedagogicznego UP „Studentką Marca”
W dniu 17 marca 2015 r. jury konkursu „Student Miesiąca i Student Roku” spośród kandydatów ubiegających się o tytuł „Studenta Miesiąca” wybrało Helenę Górę – studentkę III roku studiów II stopnia na kierunku praca socjalna.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Noc w bibliotece: Kultura Amerykańska
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©