Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Doktorat honoris causa UP dla Krystyny Zachwatowic
Informacje

Rekrutacja na studia

Spotkanie z Mistrzami
W dniu 21 listopada 2014 r. w Audytorium im. prof. Wincentego Danka odbyło się niezwykłe spotkanie z prof. Krystyną Zachwatowicz-Wajdą i Andrzejem Wajdą. Dostojni goście opowiadali między innymi o swojej pracy artystycznej, odpowiadali także na pytania licznie zgromadzonej publiczności.
więcej...
Doktorat honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego dla Krystyny Zachwatowicz-Wajdy i Andrzeja Wajdy
Rektor i Senat Uniwersytetu Pedagogicznego uprzejmie zapraszają na uroczyste posiedzenie Senatu poświęcone nadaniu godności doktora honoris causa Krystynie Zachwatowicz-Wajdzie oraz Andrzejowi Wajdzie, które odbędzie się w dniu 24 listopada 2014 r. o godz. 11.00 w auli Uczelni przy ul. Podchorążych 2.

Transmisję on-line tego wydarzenia będzie można obejrzeć na stronie: www.up.krakow.pl/transmisja
Doktorant naszej Uczelni otrzymał grant z NCN
Mgr Przemysław Jędrzejewski, doktorant IV roku historii na Wydziale Humanistycznym UP otrzymał grant z Narodowego Centrum Nauki w konkursie PRELUDIUM 7 na realizację projektu „Administracja lokalna u schyłku I Rzeczpospolitej. Komisje Porządkowe Cywilno-Wojskowe województwa krakowskiego w dobie Sejmu Wielkiego.” Wysokość przyznanych środków finansowych: 44 265 zł.
„Uniwersytet Młodych Wynalazców”
Wśród 40 projektów zakwalifikowanych do realizacji w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „Uniwersytet Młodych Wynalazców” znalazły się dwa projekty zgłoszone przez jednostki naszej Uczelni.
więcej...
Wykład monograficzny prof. Toma Pottera
Instytut Geografii UP zaprasza na wykład monograficzny prof. Toma Pottera z kanadyjskiego uniwersytetu Lakehead University.
więcej...
Kurs SZTUKA NAUCZANIA dla nauczycieli akademickich
Prorektor ds. Kształcenia prof. Jerzy Waligóra zaprasza wszystkich pracowników naukowo-dydaktycznych naszej Uczelni do wzięcia udziału w kursie doskonalącym umiejętności dydaktyczne organizowanym przez Studium Kształcenia Nauczycieli.
więcej...
Bezpłatne szkolenie
Biuro Promocji i Karier zaprasza studentów i absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie: 25.11.2014 r. - Complaints handling  szczegóły
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©