Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Informacje

Rekrutacja na studia

Konkurs na wykonawcę w projekcie badawczym
Instytut Techniki i Dział Nauki, Projektów Badawczych i Edukacyjnych Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszają studentów do udziału w konkursie na wykonawcę w projekcie badawczym „Mono- and multilayer, multiphase coatings based on TiB2 for wear-resistant applications”. Zwycięzca otrzyma stypendium o łącznej wysokości 3000 zł
więcej...
Ogólnopolska Konferencja Dziekanów Wydziałów Artystycznych i Pedagogiczno-Artystycznych podległych MNiSW
W dniach 27-28 października 2014 r. na uroczystym spotkaniu Dziekanów Wydziałów Artystycznych i Pedagogiczno-Artystycznych na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ukonstytuowała się Ogólnopolska Konferencja Dziekanów Wydziałów Artystycznych i Pedagogiczno-Artystycznych podległych Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego, której przewodniczącą została Dziekan Wydziału Sztuki UP prof. UP Alicja Panasiewicz.
więcej...
Inauguracja roku akademickiego na Uniwersytecie Dzieci i Rodziców
W sobotę 25 października 2014 r. o godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego Uniwersytetu Dzieci i Rodziców. 
więcej...
Porozumienie o współpracy UP ze Szpitalem Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego i Stowarzyszeniem „Psychiatria i Sztuka”
W dniu 27 października 2014 r. zostało zawarte trójstronne porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Pedagogicznym, Szpitalem Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego oraz Stowarzyszeniem „Psychiatria i Sztuka”.
więcej...
„Brill – Wydawnictwo z 330-letnią historią”
Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na prezentację pt.: „Brill – Wydawnictwo z 330-letnią historią”. Spotkanie odbędzie się w dniu 28 października 2014 r. o godz. 13.00 w sali 353. Zapraszamy serdecznie na spotkanie pracowników Uniwersytetu i studentów.
więcej...
„Wampiriada” na Uniwersytecie Pedagogicznym
Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza na kolejną edycję akcji „Wampiriada”, która odbędzie się 28 i 29 października 2014 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
więcej...
WATCH DOCS na Uniwersytecie Pedagogicznym
W dniach 23-27 października 2014 r. w Krakowie odbędzie się 12. edycja Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie. Festiwalowi towarzyszyć będą wydarzenia na Uniwersytecie Pedagogicznym.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©