Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Jubileusz 70-lecia Uniwersytetu Pedagogicznego
Wybory 2016
Kalendarz wyborczy
Uczelniana Komisja Wyborcza

Uniwersytet Pedagogiczny – Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie
Uniwersytet Pedagogiczny otrzymał tytuł „Uczelni Odpowiedzialnej Społeczne”. Wyróżnienie to zostało przyznane przez Fundację DKMS Polska w podziękowaniu za wsparcie projektu pod hasłem „Powiedz AAAaaa”, dzięki któremu blisko 10,5 tys. osób w Polsce zarejestrowało się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych.
więcej...
Gala finałowa I Konkursu pieśni o tematyce sybirackiej i patriotycznej
Centrum Dokumentacji, Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń Uniwersytetu Pedagogicznego, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie zapraszają na galę finałową I Konkursu pieśni o tematyce sybirackiej i patriotycznej, która odbędzie się 10 lutego 2016 r. o godz. 12.00 w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie.
Cykl wykładów pt. „Stellar Evolution”
W dniach od 29 lutego do 11 marca 2016 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym odbędzie się cykl 10 wykładów pt. „Stellar Evolution”, które poprowadzi dr Anthony Lynas-Gray, wieloletni wykładowca na Uniwersytecie w Oksfordzie (University of Oxford).
więcej...
Grant NCN dla dr. Tomasza Smolenia z Katedry Psychologii UP
Dr Tomasz Smoleń z Katedry Psychologii Uniwersytetu Pedagogicznego uzyskał grant w konkursie SONATA BIS 5 ogłoszonym przez Narodowe Centrum Nauki.
więcej...
Konkurs na hasło promujące XVI Festiwal Nauki w Krakowie 2016
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na hasło promujące XVI Festiwal Nauki w Krakowie 2016. Konkurs prowadzony jest na profilu Uniwersytetu Pedagogicznego na portalu Facebook. Na propozycje haseł czekamy do 5 lutego 2016 r. do godz. 15.00.
więcej...
Sukces AZS UP!
Wielki sukces naszych Siatkarzy! W dwumeczu ćwierćfinału Akademickich Mistrzostw Małopolski, pokonali AZS AWF Kraków. W półfinale zagrają z AZS UJ Kraków. Dzięki temu zwycięstwu  zapewnili sobie także awans do Półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski. Serdecznie gratulujemy!
więcej...
Wykład pt. „Niezwykli – niezapomniani – nieśmiertelni. Profesorowie przedwojennego Lwowa na Cmentarzu Łyczakowskim”
Muzeum im. S. Fischera w Bochni zaprasza na wykład dr. Sławomira Dorockiego oraz mgr. Pawła Brzegowego z Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego zatytułowany „Niezwykli – niezapomniani – nieśmiertelni. Profesorowie przedwojennego Lwowa na Cmentarzu Łyczakowskim”.
więcej...
Nominacja profesorska
W dniu 26 stycznia 2016 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał tytuł naukowy profesora sztuk plastycznych  prof. UP Teresie Żebrowskiej z Instytut Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej. Serdecznie gratulujemy!
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter


Dzień Otwarty UP 2016
Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Konkurs o indeks
Wirtualna Uczelnia
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©