Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu
Festiwal Nauki w Krakowie 2015
Rekrutacja

Rekrutacja na studia

II Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: „Zdalne i hybrydowe formy kształcenia w akademickim procesie dydaktycznym”
Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego serdecznie zaprasza na II Ogólnopolskie Seminarium Naukowe: „Zdalne i hybrydowe formy kształcenia w akademickim procesie dydaktycznym”, którego partnerem merytorycznym jest lnstytut Badawczy NASK.
więcej...
Porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Pedagogicznym oraz Gminą Miejską Kraków
21 kwietnia 2015 r. w Urzędzie Miasta Krakowa zostało podpisane przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego i Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego prof. Michała Śliwę porozumienie o współpracy. Dzięki niemu możliwe będzie wzmocnienie wspólnych działań na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin.
więcej...
Wykład otwarty nt. „Pokolenie 89” versus „Pokolenie 2000”, czyli młodzi Polacy w obiektywie kamery
Ośrodek Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie serdecznie zaprasza na II wykład otwarty nt. „Pokolenie 89” versus „Pokolenie 2000”, czyli młodzi Polacy w obiektywie kamery, który w dniu 24 kwietnia 2015 r. (piątek) w godz. 16.00-18.30 wygłosi mgr Grzegorz Wójcik (UP w Krakowie).
więcej...
Czasopismo „Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia ad Bibliothecarum Scientiam Pertinentia” w bazie ERIH PLUS
Czasopismo „Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia ad Bibliothecarum Scientiam Pertinentia” wydawane przez Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zostało pozytywnie ocenione i przyjęte do bazy ERIH PLUS. Więcej
Klaudia Usarz z Wydziału Humanistycznego UP „Studentką Kwietnia”
W dniu 16 kwietnia 2015 r. jury konkursu „Student Miesiąca i Student Roku” spośród kandydatów ubiegających się o tytuł „Studenta Miesiąca” wybrało Klaudię Usarz – studentkę II roku studiów I stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Konkursy
Przewody doktorskie
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©