Logo UP
Strona główna Rozpocznij studia Dlaczego UP Aktualności Informacje Dla prasy Kontakt
Struktura Uczelni
Na skróty...
Galerie zdjęć i filmy o Uniwersytecie
Wirtualny Spacer po obiektach Uniwersytetu

 
V Krakowski Zlot Teleskopów
Katedra Astronomii Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na V Krakowski Zlot Teleskopów, który odbędzie się 5 września 2014 r. od godz. 16.00 w Ogrodzie Doświadczeń im. S. Lema (Kraków, al. Pokoju 68, naprzeciw centrum handlowego M1).
więcej...
IV Kongres Polskich Towarzystw Naukowych na Obczyźnie
W dniach 4-7 września 2014 r. odbędzie się IV Kongres Polskich Towarzystw Naukowych na Obczyźnie organizowany przez Polską Akademię Umiejętności. Współorganizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Pedagogiczny, wsparcia merytorycznego udziela Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń UP.
więcej...
Dni otwarte w Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w dniach otwartych klubu fitness, które odbędą 1-7 września 2014 r. Bezpłatne zajęcia! Zapisy osobiście w recepcji klubu lub telefonicznie pod nr: 12 662 65 93.
więcej...
Obóz Adaptacyjny 2014
Samorząd Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów pierwszego roku  studiów licencjackich na Obóz Adaptacyjny 2014, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 4-7 września 2014 r.
więcej...
Nominacja profesorska
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, postanowieniem z dnia 28 lipca 2014 r., nadał tytuł naukowy profesora nauk humanistycznych dr. hab. Bogusławowi Skowronkowi, Dziekanowi Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego. Serdecznie gratulujemy!
więcej...
Konkurs na hasło Festiwalu Nauki 2015!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na hasło Festiwalu Nauki 2015! Tematyka powinna skupiać się na przyszłości i rozwoju.
więcej...
Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015
Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich Uniwersytetu Pedagogicznego informuje, że istnieje możliwość ubiegania się o stypendia ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015.
więcej...
Przyciski Intranet Książka telefoniczna Poczta Radio Spektrum EN RU UA BiP Facebook GoldenLine YouTube Twitter

Projekty EFS
Przewody doktorskie
Konkursy
Konkurs o indeks
Copyright Uniwersytet Pedagogiczny ©