W związku ze zmianami w podstawie programowej kształcenia ogólnego, Europejskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie serdecznie zaprasza na warsztaty dotyczące programowania:

Programowanie w języku Baltie

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek począwszy od 7 marca 2017 r., godz. 14.30.

Moduł I – pierwsze kroki w środowisku Baltie (5 godzin: 2 godziny wykładu + 3 godziny ćwiczeń – koszt 250 zł/os.)

Moduł II – układanie i programowanie algorytmów na w klasach 1-4 (8 godzin: 3 godziny wykładu + 5 godzin ćwiczeń – koszt 350 zł/os.)

Moduł III – układanie i programowanie algorytmów na w klasach 5-8 (10 godzin: 4 godziny wykładu + 6 godzin ćwiczeń – koszt 500 zł/os.)

Scratch – programowanie wizualne

Zajęcia odbywają się we wtorek co dwa tygodnie począwszy od 14 marca 2017 r., godz. 14.30

Programowanie dla klas 7 i 8 (Java i C++)

Zajęcia odbywają się we wtorek co 2 tygodnie począwszy od 21 marca 2017 r., godz. 14.30

Koszt udziału w 5-godzinnych warsztatach (I moduł) wynosi 250 zł/os.
Zajęcia odbywają się w siedzibie ECKUM przy ul. Jęczmiennej 9 w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Więcej informacji o prowadzonych kursach, szkoleniach znajduje się na stronie internetowej Europejskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Multimedialnego